Het boek 'Anders nog iets?' van Caty Groen is afgelopen zaterdag gepresenteerd in boekhandel Vos & van der Leer.
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 18 juli 2026 10:20
Megan de Groot | Redactie Streekomroep | 15 juli 2026 17:00
Het is chaos op de wegen voor vrachtverkeer. Nadat de Papendrechtsebrug (N3) al werd afgesloten vanwege een negen maanden durende renovatie, bleek afgelopen weekend ook de Merwedebrug (A27) niet meer sterk genoeg voor vrachtwagens. Belangenvereniging TLN overweegt zelfs juridische stappen tegen de overheid.
Zeven mannen zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag naar het ziekenhuis gebracht. Dat was nodig nadat iemand tijdens een ruzie in de Dordtse wijk Krispijn met pepperspray om zich heen spoot.
In een woning aan de Pretoriusstraat in Ridderkerk-Bolnes is in de nacht van woensdag op donderdag brand uitgebroken. De vlammen hebben het huis compleet verwoest. Er is niemand gewond geraakt, de bewoners zijn opgevangen in een kerk in de buurt. Twee naastgelegen woningen zijn ook ontruimd.
"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.
Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.
De wekker gaat dinsdagochtend vroeg voor de 64-jarige Ed Grootveld als de Nijmeegse Vierdaagse weer voor de deur staat. Het is voor de Sliedrechter al de 42e keer dat hij meeloopt, slechts één keer moest hij in al die jaren zelf noodgedwongen stoppen. “Het is ook zo zwaar. Ik weet dat ik het weer ga halen, maar je moet niet vragen hoe.”