Dordrecht, Netherlands

Bomen gekapt in bos De Elzen

Er wordt flink gezaagd en gekapt in bos De Elzen. De plannen voor de Nieuwe Dordtse Biesbosch zijn er al langer, maar ze worden nu ook echt uitgevoerd.
Inge de Bruyn | 9 februari 2016 16:12 | Aangepast op 9 februari 2016 16:12
De Nieuwe Dordtse Biesbosch is er voor het verbeteren van de natuurkwaliteit waarbij er nieuwe natuur en recreatiegebieden worden aangelegd. Het parkeerterrein en de wandelpaden zijn tijdelijk afgesloten voor bezoekers.


Het duurt nog drie weken voordat alle bomen gekapt zijn. Woensdagavond is er een informatieavond in Het Parkhuis over de toekomstige werkzaamheden.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...