Dordrecht, Netherlands

Bomen gekapt in bos De Elzen

Er wordt flink gezaagd en gekapt in bos De Elzen. De plannen voor de Nieuwe Dordtse Biesbosch zijn er al langer, maar ze worden nu ook echt uitgevoerd.
Inge de Bruyn | 9 februari 2016 16:12 | Aangepast op 9 februari 2016 16:12
De Nieuwe Dordtse Biesbosch is er voor het verbeteren van de natuurkwaliteit waarbij er nieuwe natuur en recreatiegebieden worden aangelegd. Het parkeerterrein en de wandelpaden zijn tijdelijk afgesloten voor bezoekers.


Het duurt nog drie weken voordat alle bomen gekapt zijn. Woensdagavond is er een informatieavond in Het Parkhuis over de toekomstige werkzaamheden.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Lees ook

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...

Beeldbellen met de meldkamer bij noodsituatie: ‘Ernst beter in te schatten’

Wie vanaf februari in onze streek 112 belt voor een medisch noodgeval, kan gevraagd worden om te vid...

Sliedrechter vast voor grootste drugsvangst ooit

Een Sliedrechter van 52 zit vast voor een van de grootste drugsvangsten die de douane ooit heeft ged...

Let op: dieven hebben het gemunt op auto-emblemen

De politie waarschuwt voor dieven die het hebben gemunt op Volkswagen-emblemen. In korte tijd hebben...

Waterschap helpt bij bestrijding van muskusratten, in 2034 moeten ze zijn uitgeroeid

Waterschap Rivierenland helpt andere waterschappen de bestrijding van muskusratten op te voeren. Het...