Dordrecht, Netherlands

Bomen gekapt in bos De Elzen

Er wordt flink gezaagd en gekapt in bos De Elzen. De plannen voor de Nieuwe Dordtse Biesbosch zijn er al langer, maar ze worden nu ook echt uitgevoerd.
Inge de Bruyn | 9 februari 2016 16:12 | Aangepast op 9 februari 2016 16:12
De Nieuwe Dordtse Biesbosch is er voor het verbeteren van de natuurkwaliteit waarbij er nieuwe natuur en recreatiegebieden worden aangelegd. Het parkeerterrein en de wandelpaden zijn tijdelijk afgesloten voor bezoekers.


Het duurt nog drie weken voordat alle bomen gekapt zijn. Woensdagavond is er een informatieavond in Het Parkhuis over de toekomstige werkzaamheden.

Lees ook

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...