Dordrecht, Netherlands

Boswachter Thomas in De Super Freek Show

Boswachter Thomas van der Es is te zien in De Super Freek Show van Freek Vonk. Samen met twee andere boswachters van Staatsbosbeheer vormt hij het team ‘de Boswachters’ in de nieuwe zaterdagavondshow op NPO1.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 11:15 | Aangepast op 31 augustus 2016 11:15
De deelname van Thomas aan de familieshow ging niet over één nacht ijs. Drie dagen is hij zoet geweest met het casten, doornemen en de opname van het programma. Bij de opnames was ongeveer 800 man publiek aanwezig.


Hoewel de boswachter zijn deelname super leuk vindt, vindt hij het vooral “geweldig dat er zo’n programma met aandacht voor natuur op zaterdagavond wordt uitgezonden”. Volgens Thomas begint natuurbescherming namelijk met aandacht voor de natuur.


Wanneer de aflevering met Thomas van der Es wordt uitgezonden is nog niet bekend.

Foto: Facebook

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...