Dordrecht, Netherlands

Boswachter Thomas in De Super Freek Show

Boswachter Thomas van der Es is te zien in De Super Freek Show van Freek Vonk. Samen met twee andere boswachters van Staatsbosbeheer vormt hij het team ‘de Boswachters’ in de nieuwe zaterdagavondshow op NPO1.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 11:15 | Aangepast op 31 augustus 2016 11:15
De deelname van Thomas aan de familieshow ging niet over één nacht ijs. Drie dagen is hij zoet geweest met het casten, doornemen en de opname van het programma. Bij de opnames was ongeveer 800 man publiek aanwezig.


Hoewel de boswachter zijn deelname super leuk vindt, vindt hij het vooral “geweldig dat er zo’n programma met aandacht voor natuur op zaterdagavond wordt uitgezonden”. Volgens Thomas begint natuurbescherming namelijk met aandacht voor de natuur.


Wanneer de aflevering met Thomas van der Es wordt uitgezonden is nog niet bekend.

Foto: Facebook

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...