Dordrecht, Netherlands

Boswachter Thomas in De Super Freek Show

Boswachter Thomas van der Es is te zien in De Super Freek Show van Freek Vonk. Samen met twee andere boswachters van Staatsbosbeheer vormt hij het team ‘de Boswachters’ in de nieuwe zaterdagavondshow op NPO1.
Petra Scheurwater | 31 augustus 2016 11:15 | Aangepast op 31 augustus 2016 11:15
De deelname van Thomas aan de familieshow ging niet over één nacht ijs. Drie dagen is hij zoet geweest met het casten, doornemen en de opname van het programma. Bij de opnames was ongeveer 800 man publiek aanwezig.


Hoewel de boswachter zijn deelname super leuk vindt, vindt hij het vooral “geweldig dat er zo’n programma met aandacht voor natuur op zaterdagavond wordt uitgezonden”. Volgens Thomas begint natuurbescherming namelijk met aandacht voor de natuur.


Wanneer de aflevering met Thomas van der Es wordt uitgezonden is nog niet bekend.

Foto: Facebook

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Er is zaterdagavond een steekpartij geweest in een huis in Ridderkerk. Daarbij is een man gewond ger...

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft zaterdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld te...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...