Dordrecht, Netherlands

Bouw Wantijhof gestart

Wethouder Piet Sleeking heeft woensdag 29 januari de eerste paal van de Wantijhof geslagen. Het project is gesitueerd aan het Wantij tegenover het Energiehuis.
Gert van der Steen | 30 januari 2020 11:45 | Aangepast op 30 januari 2020 11:45
De Wantijhof bestaat uit 36 appartementen, waarvan er al 30 zijn verkocht. Onder het gebouw komt een parkeergarage en in het midden een binnentuin. De appartementen op de begane grond en de eerste verdieping zoijn extra hoog en extra ruim.

De bouw is een paar maanden vertraagd omdat de omgevingsvergunning op zich liet wachten door de stikstofcrisis. De verwachting is, dat het project halverwege 2021 opgeleverd wordt.

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...