Er woedde donderdagmiddag een korte brand in een slaapkamer aan de Domela Nieuwenhuisweg.
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | Denise Vlasblom | 17 september 2026 18:00
In een huis aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft maandagmiddag een steekincident plaatsgevonden in de relationele sfeer. Daarbij is een man lichtgewond geraakt. Hij hoefde niet naar het ziekenhuis.
Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”
Open Monumentendag staat voor de deur. Komend weekend openen in heel Nederland oude (en nieuwere) gebouwen hun deuren voor het publiek. Ook in onze streek is er veel te zien. Wij lichten er een aantal voorbeelden uit.
Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."
FC Dordrecht is hard onderuit gegaan op bezoek bij FC Volendam. De formatie van trainer Paul Nuijten verloor met 6-1, mede dankzij eigen fouten in de opbouw. Vier doelpunten van Henk Veerman deden de Schapekoppen definitief de das om, Vetkal scoorde aan Dordtse kant.
Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.