Dordrecht, Netherlands

Brand in trappenhuis Spuiboulevard, Mediamarkt ontruimd

Door veel rookontwikkeling bij een brand op de Spuiboulevard, is de Mediamarkt dinsdagmiddag korte tijd ontruimd geweest.
Petra Scheurwater | 24 december 2019 14:41 | Aangepast op 24 december 2019 14:41
Papier in een hal van een appartementencomplex vatte vlam. Daarbij kwam veel rook vrij, vertelt een woordvoerder van veiligheidsregio Zuid-Holland-Zuid. "De rook trok naar boven, het trappenhuis en de lift in. Ook de Mediamarkt stond vol rook."

Die winkel werd daarop rond 14:30 uur ontruimd, zowel klanten als personeel moesten de winkel verlaten. Niet veel later had de brandweer het vuur onder controle en de panden geventileerd.

Lees ook

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Milana en Fabiënne gaan in de vakantie naar de Zomerschool: 'We zijn nu al beste vriendinnen'

De meeste basisschoolleerlingen genieten nog van twee weken zomervakantie, maar op het terrein van b...

Zorg Dubbelmonde sterk verbeterd, nog wel hoge werkdruk en ongeordende dossiers

De zorg bij woonzorgcentrum Dubbelmonde is er sterk op vooruit gegaan, blijkt na onderzoek van de In...

Voorbereidende werkzaamheden renovatie Papendrechtsebrug starten bijna

De grootschalige renovatie van de Papendrechtsebrug begint over elf maanden, maar de voorbereidende ...

Petra's vader kwam om in Nederlands-Indië: 'Hij liet zijn leven voor vrijheid en veiligheid’

Sliedrecht hield dit jaar op 15 augustus voor het eerst een herdenking voor de slachtoffers in voorm...

Let op: N3 ook deze week aantal nachten dicht

Automobilisten die maandag- en dinsdagavond de weg op gaan, moeten rekening houden met een afsluitin...