gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brandstichter in beeld: Bureau Brabant toont beelden autobrand Papendrecht

f707e7bc63b68aa7485629f11240c3ab

In Bureau Brabant, de lokale variant van Opsporing Verzocht, werd deze week aandacht besteed aan een zaak in Papendrecht. Daar ging in augustus een auto aan de Stellingmolen in vlammen op. Die bleek een paar dagen eerder te zijn gestolen in Breda.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De eigenaar van de auto merkt op 12 augustus op dat zijn wagen niet meer staat op de plek waar hij hem geparkeerd heeft en maakt melding van diefstal. Een dag later is op camerabeelden is te zien hoe een man de auto in Papendrecht op een parkeerplaats parkeert. Daarna overgiet hij het voertuig met een brandbare stof en brengt ‘m op afstand tot ontploffing.
De brandweer weet de brand snel te blussen, maar de rook zorgt wel voor behoorlijke schade, laat de politie weten in Bureau Brabant. Het is niet bekend of de man die de brand sticht ook de auto gestolen heeft. De dader is nu nog onherkenbaar in beeld gebracht. Hij krijgt van de politie twee weken de tijd zich te melden, daarna zal hij herkenbaar getoond worden. Wie weet om wie het gaat, kan contact opnemen met de politie.

Lees meer over:

|

Lees ook

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

presentatie-gouden-boekje-2

Wie wordt de volgende kinderburgemeester? Gemeente doet oproep

Wie neemt straks het stokje over van kinderburgemeester Sara Neuteboom? De gemeente Molenlanden is op zoek naar een enthousiaste opvolger.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

IMG_4247

Hek op dijk bij azc keer op keer vernield, cameratoezicht ‘niet proportioneel’

Het hek op de Wieldrechtse Zeedijk, tussen het asielzoekerscentrum en de huizen op de Dordtse dijk, is voor de zoveelste keer vernield. Het gemeentebestuur overweegt een sterker hek, maar cameratoezicht is volgens burgemeester Nanning Mol niet proportioneel. “Daar moet je echt wel wat meer voor kunnen aantonen, dit is geen plek van overlast.”

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.