Dordrecht, Netherlands

Brandweer ZHZ krijgt nieuwe blusauto’s

De Brandweer Zuid-Holland Zuid heeft afgelopen vrijdag een contract ondertekend voor de levering van 20 nieuwe tankautospuiten.
Gert van der Steen | 19 november 2018 11:53 | Aangepast op 19 november 2018 11:53
De oude auto’s zijn dik 10 jaar oud en moeten worden vervangen. Deze tankautospuiten worden als eerste bij een brand ingezet en moeten dus stevig en betrouwbaar zijn.


De voertuigen worden geleverd door DRV uit Hoogeveen over een tijdsbestek van vier jaar. De eerste komt in 2019 in bedrijf.


Foto: Veiligheidsregio ZHZ

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...