Dordrecht, Netherlands

Brievenbussen verdwijnen in Dordrecht

Een verjaardagskaart, kerstkaarten of een bankafschrift even snel op de post doen. Dat is straks helemaal niet zo makkelijk meer. In het hele land verdwijnen er brievenbussen en in juli is ook Dordrecht aan de beurt
Dennis Koorevaar | 6 maart 2018 16:13 | Aangepast op 6 maart 2018 16:13
.

Welke brievenbussen er precies verdwijnen is nog niet zeker. Maar landelijk wordt het aantal brievenbussen teruggebracht naar duizend.

PostNL laat weten in overleg met verschillende seniorenbonden te bepalen welke brievenbussen op welke plekken te blijven staan. Wel is de bedoeling dat ze op tactische plekken blijven zoals bij verzorgingstehuizen en in winkelcentra.

Volgens de Dordtenaren is het verdwijnen van de brievenbussen alleen maar waardeloos.

De Dordtse Seniorenbond heeft nog geen klachten gehad over het verdwijnen van de bussen. Het idee is dat dat pas komt als ze echt weg zijn.

Lees ook

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...