Dordrecht, Netherlands

Broedende zwanen bij Nassauweg weer beschermd

De zwanen op de Nassauweg zitten er weer beschermd bij. Hekken en bordjes moeten hen beschermen tegen het stelen van eieren en overmatig voeren.
Petra Scheurwater | 5 april 2019 18:01 | Aangepast op 5 april 2019 18:01
De zwanen broeden al jaren in Nieuw-Krispijn, maar vorig jaar werd dat proces bruut verstoord door een man die zwaneneieren had meegenomen omdat hij bang was dat de eieren door het slechte weer onderkoeld zouden raken.

Met behulp van een warme lamp zijn de eieren uitgebroed. Helaas had dit wel als gevolg dat de ouders hun jongen niet meer accepteerden.

Lees ook

Minima kunnen in deze zes gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Moet het centrale plein van de Krispijnwijken straks verder zonder de dönerzaak, tabakswinkel en min...

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...