gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Buitenom voor de Sint

Aan de Spuiboulevard is gestart met het inrichten van het Sinterklaashuis. In het leegstaande kantoor- en winkelgebouw zijn vier man bezig de ruimtes op orde te brengen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Sinterklaas krijgt dit jaar een apart verblijf. Om hem te bezoeken moet je halverwege het pand via de achterdeur naar buiten en bij de vroegere ANWB-winkel weer naar binnen. Want daar zit de Sint. De ingang van zijn huis is de voordeur van de vroegere makelaar op de hoek.

Het Sinterklaashuis lijkt dit jaar op een gevaarlijke plek te staan. Een drukke weg, rotonde en langsrijdende stadsbussen voor de deur. Dordtenaar Yvo van der Vat is één van de klussers en denkt dat het gevaar wel mee valt: “Er ligt hier een brede stoep voor de deur.”

Sinterklaas komt zaterdag 12 november aan in Dordrecht. Het Sinterklaashuis is pas vanaf 13 november open. Op 3 december gaat het weer dicht.





Lees ook

actie vrijeval1

Bungee en vrije val: Spannende nieuwe route in Dordts klimbos

Het klimbos in Dordrecht heeft een nieuwe route toegevoegd aan het park. De grijze route is het spannendste parkoers tot nu toe, met als hoogtepunten een stuiterende bungee en een vrije val naar beneden.

op pad met ad: biesbosch

Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.

prorailstreekomroep

Nog altijd geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam kan nog altijd niet worden opgestart na de stroomstoring van vorige week. Voor het weekend gaf ProRail de prognose dat treinen vanaf deze maandagochtend weer zouden kunnen rijden, maar door verschillende tegenvallers is dat bijgesteld naar dinsdagochtend 05.00 uur.