Dordrecht, Netherlands

Buitenom voor de Sint

Aan de Spuiboulevard is gestart met het inrichten van het Sinterklaashuis. In het leegstaande kantoor- en winkelgebouw zijn vier man bezig de ruimtes op orde te brengen.
Peter Tromp | 3 november 2016 16:48 | Aangepast op 3 november 2016 16:48
Sinterklaas krijgt dit jaar een apart verblijf. Om hem te bezoeken moet je halverwege het pand via de achterdeur naar buiten en bij de vroegere ANWB-winkel weer naar binnen. Want daar zit de Sint. De ingang van zijn huis is de voordeur van de vroegere makelaar op de hoek.

Het Sinterklaashuis lijkt dit jaar op een gevaarlijke plek te staan. Een drukke weg, rotonde en langsrijdende stadsbussen voor de deur. Dordtenaar Yvo van der Vat is één van de klussers en denkt dat het gevaar wel mee valt: “Er ligt hier een brede stoep voor de deur.”

Sinterklaas komt zaterdag 12 november aan in Dordrecht. Het Sinterklaashuis is pas vanaf 13 november open. Op 3 december gaat het weer dicht.





Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...