Dordrecht, Netherlands

Burgemeester sluit fietsenwinkel

Fietsenwinkel Crabbehof op winkelcentrum Crabbehof moet vier weken dicht. Dat heeft de burgemeester besloten.
Peter Tromp | 31 maart 2017 14:52 | Aangepast op 31 maart 2017 14:52
In de winkel stonden twaalf gestolen fietsen. De verkoop daarvan is strafbaar. De gemeente treedt extra hard op tegen heling in de strijd tegen georganiseerde misdaad.

Ik wist het niet

De eigenaar van de winkel zegt zich van geen kwaad bewust te zijn: "Ik vervang wel sloten op verzoek van klanten. Misschien dacht de politie daarom dat ze waren gestolen." Hij heeft twee weken de tijd om zijn winkel te sluiten.

Politie kwam twee keer langs

De controles waarbij de gestolen fietsen aangetroffen, vond al vorig jaar oktober plaats. De fietsenwinkel maakt bezwaar tegen de strafmaatregel.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...