Dordrecht, Netherlands

Busstaking merkbaar in Dordt

De busstaking die vanaf woensdag ingaat is zeker te merken in Dordrecht. Geen enkele bus rijdt en de staking duurt zeker tot en met zondag.
Dennis Koorevaar | 26 juni 2018 12:33 | Aangepast op 26 juni 2018 12:33

De staking van de buschauffeurs gaat door omdat ze nog steeds niet bereikt hebben waar ze voor strijden. 5 minuten extra pauze op een dienst van 8 uur. Nu hebben zij 2 keer 15 minuten pauze op een dienst van 8 uur en dan vinden ze te weinig. 

Er is nog niet bekend of de bussen na zondag weer rijden. In de loop van de staking komt daar meer duidelijkheid over. De treinen in de regio rijden wel.

Lees ook

Meeste gemeenten hebben geen hitteplan, terwijl het alleen maar warmer wordt

Een derde van de gemeenten in deze streek heeft geen lokaal hitteplan, terwijl extreme hitte een gev...

A15 nacht dicht door werkzaamheden

De A15 van Papendrecht richting Gorinchem gaat volgende week een avond en nacht dicht. Vanwege onder...

Inbrekers op heterdaad betrapt: vuurwapen en drugs gevonden

De politie heeft donderdagochtend een 47-jarige vrouw uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 51-jarige Rotte...

Tropische temperaturen vandaag: 'Kans op onweer later vanavond en vannacht'

Puffen en zweten geblazen: vandaag beleven we de eerste officiële tropische dag van het jaar. Maar e...

Joas (7) ziet rook door sleutelgat komen en redt zijn broertjes, zusjes en ouders

Als de 7-jarige Joas uit Hardinxveld-Giessendam in bed ligt, ziet hij plotseling rook door het sleut...

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

De bouw van de grootste stroomopslaglocatie in Nederland vordert gestaag. De afgelopen maanden werde...