Dordrecht, Netherlands

Busstaking merkbaar in Dordt

De busstaking die vanaf woensdag ingaat is zeker te merken in Dordrecht. Geen enkele bus rijdt en de staking duurt zeker tot en met zondag.
Dennis Koorevaar | 26 juni 2018 12:33 | Aangepast op 26 juni 2018 12:33

De staking van de buschauffeurs gaat door omdat ze nog steeds niet bereikt hebben waar ze voor strijden. 5 minuten extra pauze op een dienst van 8 uur. Nu hebben zij 2 keer 15 minuten pauze op een dienst van 8 uur en dan vinden ze te weinig. 

Er is nog niet bekend of de bussen na zondag weer rijden. In de loop van de staking komt daar meer duidelijkheid over. De treinen in de regio rijden wel.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Lees ook

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...