Dordrecht, Netherlands

Busstaking merkbaar in Dordt

De busstaking die vanaf woensdag ingaat is zeker te merken in Dordrecht. Geen enkele bus rijdt en de staking duurt zeker tot en met zondag.
Dennis Koorevaar | 26 juni 2018 12:33 | Aangepast op 26 juni 2018 12:33

De staking van de buschauffeurs gaat door omdat ze nog steeds niet bereikt hebben waar ze voor strijden. 5 minuten extra pauze op een dienst van 8 uur. Nu hebben zij 2 keer 15 minuten pauze op een dienst van 8 uur en dan vinden ze te weinig. 

Er is nog niet bekend of de bussen na zondag weer rijden. In de loop van de staking komt daar meer duidelijkheid over. De treinen in de regio rijden wel.

Lees ook

‘Plaats bord met informatie over Arpád Weisz’

In het Weizigtpark is inmiddels een pad vernoemd naar de Joodse trainer, maar dat is volgens het com...

Boom om betrokken Dordtenaar Bert Bohlander te eren

Een klein groepje mensen kwam dinsdagmiddag bij elkaar op het Leerpark. Samen plantten zij een noten...

Engelenburgerbrug wordt na lange restauratie weer opgebouwd

Al ruim anderhalf jaar wordt er druk gebouwd aan de Engelenburgerbrug. Door de verrotte fundering mo...

Oudste soldaat Olivier Bij de Vaate op 106-jarige leeftijd overleden

Olivier Bij de Vaate - die in mei 1940 op het eiland van Dordrecht tevergeefs vocht tegen de Duitse ...

Houden Dordtenaren zich aan het vuurwerkverbod?

Net als vorig jaar geldt er rond de jaarwisseling een vuurwerkverbod. Het kabinet heeft hiervoor gek...

Lily (15) stopte met dealen, overwon haar drugsverslaving en raakte met haar verhaal velen

"Als ik zie dat je weer gebruikt, zit je zo in Afrika." Hanna, de moeder van Lily, kan er eigenlijk ...