gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cadeaudoosjes voor mantelzorgers

Het is deze week de week van de mantelzorg en daarom worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Vandaag is er onder andere een gezellige middag in Cultureel Centrum Sterrenburg georganiseerd

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
.

Voor de mantelzorgers was vanochtend de creatieve workshop cadeaudoosjes vouwen in cultureel centrum Sterrenburg. In het doosje komt uiteindelijk een klein cadeautje, wat mee naar huis genomen kan worden.

Mantelzorger Marijke Evera zorgt voor haar schoonouders en kon vanochtend even tijd maken voor zichzelf. Dat is ook de bedoeling van de activiteiten deze week.

Volgens Marijke is het ook nodig om af en toe iets voor je zelf te doen omdat je anders onder het zorgen doorgaat. En dat is niet goed.

Morgen kunnen de mantelzorgers onder andere naar de creatieve workshop voor blinden en slechtzienden en is er een bingo.

Lees ook

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

explosie sliedrecht

Huis beschadigd door nachtelijke explosie

In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.

aangifte mishandeling politie

jongerengeweld

Toch aangiftes mishandelingen scholieren: ‘Waarom doet politie hier niets mee?’

Scholieren in Zwijndrecht die elkaar mishandelen, vechten voor geld en filmpjes online verspreiden. Ouders van slachtoffers doen er aangifte van, maar voelen zich in de steek gelaten door politie en scholen. “Je zit twee uur bij de politie en de dader loopt vrij rond”, aldus één van de betrokkenen. En de slachtoffers? Die zitten veelal weken thuis.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.