gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Cadeaudoosjes voor mantelzorgers

Het is deze week de week van de mantelzorg en daarom worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Vandaag is er onder andere een gezellige middag in Cultureel Centrum Sterrenburg georganiseerd

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
.

Voor de mantelzorgers was vanochtend de creatieve workshop cadeaudoosjes vouwen in cultureel centrum Sterrenburg. In het doosje komt uiteindelijk een klein cadeautje, wat mee naar huis genomen kan worden.

Mantelzorger Marijke Evera zorgt voor haar schoonouders en kon vanochtend even tijd maken voor zichzelf. Dat is ook de bedoeling van de activiteiten deze week.

Volgens Marijke is het ook nodig om af en toe iets voor je zelf te doen omdat je anders onder het zorgen doorgaat. En dat is niet goed.

Morgen kunnen de mantelzorgers onder andere naar de creatieve workshop voor blinden en slechtzienden en is er een bingo.

Lees ook

stemmen op het station.png

Wonen en leefbaarheid de thema’s in Dordrecht, stembureau stationshal al drukbezocht

Op station Dordrecht zijn vandaag niet alleen maar reizigers te vinden. Op het stembureau in het station wordt namelijk druk gestemd voor de gemeenteraadsverkiezingen. Thema’s die naar voren komen zijn wonen en leefbaarheid.

Ottoland_foto1

In Molenlanden worden de PVV en FvD gemist op het stembiljet: ‘Jammer dat er geen rechtse partijen zijn'

Ruim veertig mensen waren in Ottoland al vroeg uit de veren om bij het dorpshuis hun stem uit te brengen. Naar schatting komen gedurende de dag zo’n 700 tot 800 inwoners op die locatie stemmen. “Het is altijd wel weer spannend wat er in de gemeente gaat gebeuren.”

Stemmen in Nieuwpoort.png

LIVE

Hier stemmen mensen blanco, wie wél op een partij stemt wil meer betaalbare huizen

Het stemmen voor een nieuwe gemeenteraad is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn deze woensdag tientallen stemlokalen in de negen gemeenten in onze streek geopend: van treinstation en gymzaal, tot buurthuis en een plek waar je kunt stemmen vanuit de auto of op de fiets. Maar waar baseren onze inwoners zich op bij het bepalen van hun stem? Je leest het in dit live-blog.

Matty kiest eerst keer stemmen.png

Matty (18) mag voor het eerst stemmen en stemt op haar broer: 'Ik ben trots!'

Voor de 18-jarige Matty zijn deze lokale verkiezingen extra bijzonder. Ze mag voor het eerst stemmen en doet dit niet op zomaar iemand: haar broer staat op de lijst. “Ik ben echt trots, maar het voelt wel gek”, aldus de Dordtse.

artikelfoto fcdordt toposs.jpg

FC Dordrecht morst punten tegen TOP Oss: 'Je moet leren om zo’n wedstrijd dood te maken'

FC Dordrecht heeft dinsdagavond twee kostbare punten laten liggen in de strijd om de play-offs. De ploeg van trainer Dirk Kuyt speelde met 2-2 gelijk tegen hekkensluiter TOP Oss, nadat het al vroeg op een comfortabele 2-0 voorsprong kwam. Door het gelijkspel staat FC Dordrecht nu op de negende plaats, net buiten de play-offplekken.

stemmen bij de brandweer.png

Op deze locaties maak jij jouw stemervaring net wat specialer

Stemmen in een brandweerkazerne, speeltuin of postduivenvereniging. Tijdens de gemeenteraadsverkiezingen zetten verschillende bijzondere plekken in de streek hun deuren open zodat jij je stem daar kunt uitbrengen.