Dordrecht, Netherlands

Café tegen plannen Visbrug

Grand café Centre Ville vreest bijna geen terras over te houden als het plan met de Visbrug doorgaat. De eigenaar heeft nu ter illustratie de contouren van het geplande trapgat op straat geplakt.
Peter Tromp | 18 maart 2016 11:02 | Aangepast op 18 maart 2016 11:02
Cafébaas Dries Schilten zegt dat hij en zijn buurman, Grieks restaurant Olympiade, zo'n 90 procent van hun terrascapaciteit verliezen. Wethouder Piet Sleeking heeft de contouren bekeken. Volgens Schilten is de wethouder het eens met de bezwaren van de horeca-ondernemers. Sleeking zou hebben gezegd dat het gat niet op deze manier moet worden aangelegd.

Het gat middenin de Visbrug is nog maar een schets. Met een trap daal je af naar een aanlegsteiger onder de Visbrug waar een rondvaartboot kan aanleggen. Onduidelijk is nog hoe de steiger en trap tijdens wisselende waterhoogteverschillen op elkaar aansluiten en er wordt gevreesd voor te weinig vaarruimte onder de brug als de steiger in gebruik is.


Lees ook

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...