Dordrecht, Netherlands

Calderwood per direct weg bij FC Dordrecht

Scott Calderwood maakt niet langer deel uit van de technische staf van FC Dordrecht. De assistent-trainer, die voor de winterstop kort de honneurs waarnam na het ontslag van Gérard de Nooijer, kan zich niet langer vinden in zijn rol naast de nieuwe hoofdtrainer Claudio Braga.
Petra Scheurwater | 17 januari 2019 16:19 | Aangepast op 17 januari 2019 16:19
Het bestuur van FC Dordrecht betreurt de beëindiging van de samenwerking, maar zegt dat alles in goed onderling overleg is gegaan. De breuk is des te meer opvallend, omdat Calderwood over anderhalf seizoen de hoofdtrainer zou worden bij de Schapenkoppen.


FC Dordrecht zal geen nieuwe assistent-trainer aantrekken voor dit seizoen. Eerder deze week kondigde keeperstrainer Rody Hoegee zijn vertrek aan, nadat een opmerking van Braga hem in het verkeerde keelgat schoot.


Hekkensluiter FC Dordrecht speelt vrijdagavond om 20:00 uur tegen Jong AZ, dat slechts twee punten boven Dordrecht staat in de Keuken Kampioen Divisie.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...