Dordrecht, Netherlands

Carpetright dicht na brand

In de Carpetright aan de Mijlweg is in de nacht van vrijdag op zaterdag een brand geweest. De oorzaak van de brand is nog niet duidelijk. Wel wordt vermoed dat hij in de meterkast is ontstaan.
Vera Willers | 16 oktober 2017 12:16 | Aangepast op 16 oktober 2017 12:16
Op dit moment wordt het pand onderzocht. Er is veel roet- en waterschade aan de kleden en tapijten. Deze worden dan ook niet meer verkocht. De computer met de klantgegevens is overgebracht naar het filiaal in Sliedrecht. Daar kunnen klanten nu terecht.

Het dak van het pand heeft ook veel schade, waardoor het nog even gaat duren totdat Carpetright open kan gaan. Er wordt nu gekeken of ze tijdelijk in het lege pand naast de Carpetright kunnen zitten. De medewerkers hopen binnen nu en twee weken weer aan de slag te kunnen.

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...