Dordrecht, Netherlands

Che follia in Oud-Katholieke Kerk

Giovanna Riboli (orgel) en Sabine Poiesz (viool) geven op vrijdag 1 april een concert in de Oud-Katholieke Kerk. Giovanna speelt onder andere Sonata Finalis van Petrali op het orgel. Een stuk dat je maar zelden op het orgel hoort.
Wilianne Schakel | 23 maart 2016 13:39 | Aangepast op 23 maart 2016 13:39

Che follia wat staat voor 'Wat een waanzin' wordt ook ten gehore gebracht. Dat is een woordspeling van het stuk La Folia van Rerelli dat gespeeld wordt.

Daarnaast wordt er werkt gespeeld van Händel, Kreisler en Geminiani.

Giovanna en Sabine zijn beiden muzikaal geschoold en geven internationale concerten.

Het concert vindt plaats in de Oud- Katholieke Kerk op de Voorstraat van 19.30 uur en eindigt tot 21.00 uur. De toegang is gratis.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...