Dordrecht, Netherlands

Che follia in Oud-Katholieke Kerk

Giovanna Riboli (orgel) en Sabine Poiesz (viool) geven op vrijdag 1 april een concert in de Oud-Katholieke Kerk. Giovanna speelt onder andere Sonata Finalis van Petrali op het orgel. Een stuk dat je maar zelden op het orgel hoort.
Wilianne Schakel | 23 maart 2016 13:39 | Aangepast op 23 maart 2016 13:39

Che follia wat staat voor 'Wat een waanzin' wordt ook ten gehore gebracht. Dat is een woordspeling van het stuk La Folia van Rerelli dat gespeeld wordt.

Daarnaast wordt er werkt gespeeld van Händel, Kreisler en Geminiani.

Giovanna en Sabine zijn beiden muzikaal geschoold en geven internationale concerten.

Het concert vindt plaats in de Oud- Katholieke Kerk op de Voorstraat van 19.30 uur en eindigt tot 21.00 uur. De toegang is gratis.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...