Dordrecht, Netherlands

Che follia in Oud-Katholieke Kerk

Giovanna Riboli (orgel) en Sabine Poiesz (viool) geven op vrijdag 1 april een concert in de Oud-Katholieke Kerk. Giovanna speelt onder andere Sonata Finalis van Petrali op het orgel. Een stuk dat je maar zelden op het orgel hoort.
Wilianne Schakel | 23 maart 2016 13:39 | Aangepast op 23 maart 2016 13:39

Che follia wat staat voor 'Wat een waanzin' wordt ook ten gehore gebracht. Dat is een woordspeling van het stuk La Folia van Rerelli dat gespeeld wordt.

Daarnaast wordt er werkt gespeeld van Händel, Kreisler en Geminiani.

Giovanna en Sabine zijn beiden muzikaal geschoold en geven internationale concerten.

Het concert vindt plaats in de Oud- Katholieke Kerk op de Voorstraat van 19.30 uur en eindigt tot 21.00 uur. De toegang is gratis.

Lees ook

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...