Dordrecht, Netherlands

CIOS en Da Vinci College gaan samenwerken

Da Vinci College gaat samenwerken met het Zeeuwse Scalda. De sportopleiding CIOS van Scalda komt vanaf volgend schooljaar ook naar Dordt.
Matthijs Meerman | 18 november 2019 16:34 | Aangepast op 18 november 2019 16:34

Afgelopen vrijdag hebben de bestuursvoorzitters van Scalda en van het Da Vinci College de samenwerkingsovereenkomst getekend. Tijdens de speech van Ronald Klomp, directeur van CIOS Zuidwest-Nederland beklom een CIOS-student de klimmuur van Mountain Network om de overeenkomst op te halen en te overhandigen aan de bestuursvoorzitters.

“We zijn trots op deze samenwerking”, vertelt Peter Vrancken, van Da Vinci College. “De bundeling van expertise geeft een kwaliteitsimpuls aan de sportopleidingen. Hierdoor is het mogelijk om een groot aanbod aan profielen aan te bieden aan studenten, nu en in de toekomst.”

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...