Dordrecht, Netherlands

CIOS en Da Vinci College gaan samenwerken

Da Vinci College gaat samenwerken met het Zeeuwse Scalda. De sportopleiding CIOS van Scalda komt vanaf volgend schooljaar ook naar Dordt.
Matthijs Meerman | 18 november 2019 16:34 | Aangepast op 18 november 2019 16:34

Afgelopen vrijdag hebben de bestuursvoorzitters van Scalda en van het Da Vinci College de samenwerkingsovereenkomst getekend. Tijdens de speech van Ronald Klomp, directeur van CIOS Zuidwest-Nederland beklom een CIOS-student de klimmuur van Mountain Network om de overeenkomst op te halen en te overhandigen aan de bestuursvoorzitters.

“We zijn trots op deze samenwerking”, vertelt Peter Vrancken, van Da Vinci College. “De bundeling van expertise geeft een kwaliteitsimpuls aan de sportopleidingen. Hierdoor is het mogelijk om een groot aanbod aan profielen aan te bieden aan studenten, nu en in de toekomst.”

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...