Dordrecht, Netherlands

Circus verwelkomt oudere Dordtenaar

Een nieuw Nederlands circus is neergestreken op de Laan van Europa, Circus Maximum. In februari speelde ze voor het eerst een voorstelling, en die is vanaf donderdag ook in Dordt te bewonderen.
Petra Scheurwater | 9 april 2019 10:25 | Aangepast op 9 april 2019 10:25
Naast clowns en acrobaten zijn er ook dieren, zoals paarden en honden te zien in het circus. Zij worden getraind door middel van beloningen, legt directeur Kevin van Geet uit. "Als ze iets verkeerd doen dan doen we het gewoon opnieuw."

De opbouw van het circus dit weekend werd even verstoord toen er een verdwaalde hond de weg overstak, “Het baasje was nergens te bekennen,” vertelt Van Geet. “Hij heeft daarom even een nachtje bij ons geslapen totdat de dierenambulance hem ophaalde."

Uiteraard hoopt het circus dat hun show een volle tent trekt. Onder de bezoekers zijn sowieso 815 ouderen uit Dordtse verzorgingshuizen die door de gemeente zijn uitgenodigd voor het circus in het kader van project Je bent niet alleen.

Donderdag begint om 19:00 uur de première van de show in Dordrecht. Ook vrijdag, zaterdag en zondag zijn er shows te zien. Daarna hebben de artiesten en dieren een paar dagen rust. Vanaf Witte Donderdag tot en met Tweede Paasdag komen ze weer in Dordt in actie.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...