gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Clubhuis FC Dordrecht Amateurs opgeleverd

86d5240ed020c94e030bf88889368e46

Voetbalclub OMC speelt sinds 1 juli onder de naam FC Dordrecht Amateurs. Ze zijn verhuisd naar de Krommedijk en zaterdag werd de overgang gevierd met de opening van een nieuw clubhuis: voor de amateurs en jeugdspelers van FC Dordrecht.

Ricco Gramsma |  | Aangepast op
De afgelopen drie maanden hebben vrijwilligers het clubhuis volledig aangepakt. Alle vloeren en plafonds in de kleedkamers zijn vernieuwd, de douchejes moesten worden opgeknapt en de boel is opnieuw geschilderd. Die werkzaamheden zijn bijna allemaal door vrijwilligers gedaan, tot verbazing van Peter Drijver, technisch manager van FC Dordrecht.

"Het is heel leuk om te zien dat mensen die vroeger bij OMC zaten zo ontzettend veel doen voor hun club, wat nu FC Dordrecht Amateurs is. Ze zijn trots dat ze FC Dordrecht mogen heten en dat stralen ze ook uit. Dat maakt het leuk om samen te werken."

Uiteraard werd er zaterdag ook een balletje getrapt. Bij de opening was ook de volledige selectie van FC Dordrecht aanwezig. Hiermee werd de verbondenheid tussen de professionals en de amateurs benadrukt.

Lees ook

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

yv20260916A1C00377

Oplossing voor blessureleed onder keepers: FC Dordrecht haalt ervaren doelman

FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.