gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Commotie rondom sluiting ontmoetingscentrum Stapal

79455756fdcba5dabccea593e007a2b8

Op vrijdag werd bekend dat Het Spectrum ontmoetingscentrum Sta-pal op het Otto Dickeplein wil sluiten. Het centrum zou financieel niet rendabel genoeg zijn.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Het centrum is een plek waar mensen elkaar ontmoeten en waar veel activiteiten worden georganiseerd, zoals rommelmarkten. Vooral ouderen en buurtbewoners maken veel gebruik van Sta-pal.


Onder andere de PvdA is ontstemd over dit besluit omdat juist het behoud van buurtcentra past in het gemeentebeleid, en het centrum volgens de partij een belangrijke functie vervult. Ook zou deze plek volgens hen beter benut kunnen worden: vanuit toeristisch oogpunt is de locatie vlakbij de waterbushalte interessant. De partij gaat hierover samen met de VSP (Verenigde Seniorenpartij Dordrecht) vragen stellen aan het College van burgemeester en wethouders.
89b21363d80c2f76cff0c3083873107a

Lees ook

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.

molentransport

Niet voor angsthazen: een kilometer in z'n achteruit met meterslange molenwieken

Bijna een kilometer achteruit rijden over een smal dijkje is al geen pretje, laat staan als je het moet doen met een oplegger met molenwieken van maar liefst 24 meter lang. Voor transportbedrijf Van der Vlist, gespecialiseerd in speciale en zware logistiek, is het een koud kunstje. Zo ook bij het aanleveren van de nieuwe molenwieken in Bleskensgraaf.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

googlestreetviewa16a15

Gescheurde afvoerbuis oorzaak van afsluiting fly-over A16/A15

Rijkswaterstaat begint donderdagavond met het dichten van het sinkhole (spoelgat) bij knooppunt Ridderkerk. De oorzaak is een gescheurde afvoerbuis van het regenwater. Volgende week woensdagochtend zijn de werkzaamheden klaar en kunnen weer alle rijstroken worden gebruikt.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.