gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Commotie rondom sluiting ontmoetingscentrum Stapal

79455756fdcba5dabccea593e007a2b8

Op vrijdag werd bekend dat Het Spectrum ontmoetingscentrum Sta-pal op het Otto Dickeplein wil sluiten. Het centrum zou financieel niet rendabel genoeg zijn.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Het centrum is een plek waar mensen elkaar ontmoeten en waar veel activiteiten worden georganiseerd, zoals rommelmarkten. Vooral ouderen en buurtbewoners maken veel gebruik van Sta-pal.


Onder andere de PvdA is ontstemd over dit besluit omdat juist het behoud van buurtcentra past in het gemeentebeleid, en het centrum volgens de partij een belangrijke functie vervult. Ook zou deze plek volgens hen beter benut kunnen worden: vanuit toeristisch oogpunt is de locatie vlakbij de waterbushalte interessant. De partij gaat hierover samen met de VSP (Verenigde Seniorenpartij Dordrecht) vragen stellen aan het College van burgemeester en wethouders.
89b21363d80c2f76cff0c3083873107a

Lees ook

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag geen radio-uitzending Studio De Witt

De radiouitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat zaterdagochtend niet door. Dit vanwege werkzaamheden aan de radiostudio.

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

IMG_9873

Van Pride Walk tot ‘huwelijk voor een dag’: Dordrecht viert diversiteit

Trouwen voor een dag, meelopen tijdens de kleurrijke Pride Walk of genieten van live muziek. Tijdens de Dordrecht Pride was er zaterdag van alles te beleven in de binnenstad. Bezoekers, zoals de 19-jarige Kiara, genieten zichtbaar: “Er zijn eigenlijk veel meer mensen dan je denkt die het fantastisch vinden hoe je bent.”

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

De Plucheplakkers

Deze spelers vielen op in de seizoensopener van FC Dordrecht

De Keuken Kampioen Divisie is van start en ook bij FC Dordrecht leverde dat een aantrekkelijke seizoensopener op. Mooie aanvallen, flinke ketsers en een Dordtse zege op Jong Ajax: er valt genoeg terug te blikken in de tweede aflevering van De Plucheplakkers.