Dordrecht, Netherlands

Computercursus op maat in Stadspolders

Iedereen die wil leren om met computers om te gaan kan vanaf maandag naar de computercursessen in het Polderwiel in Stadspolders. Daar start het nieuwe seizoen.
Aike van den Heuvel | 9 januari 2019 10:28 | Aangepast op 9 januari 2019 10:28
Tijdens de cursus kan iedereen leren wat hij of zij wil leren. De vragen ervaring vormen de basis en vooraf wordt er een gesprek gehouden over wat de cursist graag wil leren.


De cursisten krijgen één op één les van een docent. Er is een cursusruimte met computers, maar cursisten kunnen ook hun eigen laptop of tablet meenemen. Zo is er persoonlijke aandacht voor iedereen.


Er zijn nog enkele plekken voor nieuwe cursisten dit seizoen.

Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20.00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...