Dordrecht, Netherlands

Computercursus op maat in Stadspolders

Iedereen die wil leren om met computers om te gaan kan vanaf maandag naar de computercursessen in het Polderwiel in Stadspolders. Daar start het nieuwe seizoen.
Aike van den Heuvel | 9 januari 2019 10:28 | Aangepast op 9 januari 2019 10:28
Tijdens de cursus kan iedereen leren wat hij of zij wil leren. De vragen ervaring vormen de basis en vooraf wordt er een gesprek gehouden over wat de cursist graag wil leren.


De cursisten krijgen één op één les van een docent. Er is een cursusruimte met computers, maar cursisten kunnen ook hun eigen laptop of tablet meenemen. Zo is er persoonlijke aandacht voor iedereen.


Er zijn nog enkele plekken voor nieuwe cursisten dit seizoen.

Lees ook

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...