Dordrecht, Netherlands

Computercursus op maat in Stadspolders

Iedereen die wil leren om met computers om te gaan kan vanaf maandag naar de computercursessen in het Polderwiel in Stadspolders. Daar start het nieuwe seizoen.
Aike van den Heuvel | 9 januari 2019 10:28 | Aangepast op 9 januari 2019 10:28
Tijdens de cursus kan iedereen leren wat hij of zij wil leren. De vragen ervaring vormen de basis en vooraf wordt er een gesprek gehouden over wat de cursist graag wil leren.


De cursisten krijgen één op één les van een docent. Er is een cursusruimte met computers, maar cursisten kunnen ook hun eigen laptop of tablet meenemen. Zo is er persoonlijke aandacht voor iedereen.


Er zijn nog enkele plekken voor nieuwe cursisten dit seizoen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

64-jarige man overleden na crash tegen boom op N214 bij Wijngaarden

Op de N214 in Wijngaarden is vanochtend een Papendrechter overleden na een noodlottig ongeval. De be...

Geen Gaston, wel oplichters: man bijna duizenden euro's armer

Geen bloemen, geen cheque en zeker geen Gaston. Met 'Cyriel Hofman' als schuilnaam proberen twee Twe...

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...