Dordrecht, Netherlands

Concert Dordrechts Mannenkoor KNA

70 zingende mannen geven 25 mei een concert in de Wilhelminakerk op de Blekersdijk. Het gaat om leden van eht Dordrechts Mannenkoor KNA die versterking krijgen van Rotte's Mannenkoor. Thema van het concert is het uitbreken van de oorlog in 1940 én de bevrijding in 1945.
Marjolein Vos | 17 mei 2019 11:56 | Aangepast op 17 mei 2019 11:56
Voor de pauze wordt de oorlog herdacht met werken van Arvo Pärt, de Dordtse componist Otto Deden, Charles Gounod en Anton Bruckner. Na de pauze wordt stilgestaan bij de bevrijding. Met onder andere twee luchtige liederen van Francis Poulenc, gezongen door een dubbelkwartet, het vertrouwde ‘Finlandia’ van Jean Sibelius en ‘Landerkennung’ van Edvard Grieg. Het concert wordt besloten met het zeer bekende ‘We’ll meet again’ van Vera Lynn in een arrangement voor vierstemmig mannenkoor.


Het concert wordt ook op 18 mei in Rotterdam in de Citykerk opgevoerd. De toegang is gratis.

Wie zin heeft om na de zomer ook mee te zingen bij een van de mannenkoren, kan zich aanmelden bij de secretaris van de Koninklijke Zangvereeniging Rotte’s Mannenkoor Theo Zijlstra (tcm.zijlstra@upcmail.nl).

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...