Dordrecht, Netherlands

Concert van Olivier Latry in Grote Kerk

De beroemde organist Olivier Latry speelt vrijdag 23 juni in de Grote Kerk. De organist is een van de vaste spelers van het orgel in de Notre-dame kathedraal in Parijs.
Robert van Loon | 5 mei 2017 14:42 | Aangepast op 5 mei 2017 14:42
De beroemde organist Olivier Latry speelt vrijdag 23 juni in de Grote Kerk. De organist is een van de vaste spelers van het orgel in de Notre-Dame kathedraal in Parijs.

Het concert van ruim een uur begint om 20.00 in de kerk. De organist zal onder meer Bach, Fauré en Pierné spelen. Het concert wordt afgesloten met een improvisatie naar aanleiding van een thema.

Het concert is de start van de traditionele zomerconcertenserie in juli en augustus. Op de avond wordt ook het programma van de andere concerten bekend gemaakt. Kaarten kunnen worden gekocht op de site van de grote kerk.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...