Dordrecht, Netherlands

Concertavond met Weense muziek

Voor het verlate 800-jarige bestaan van Dordrecht vindt 3 november een eenmalig gratis concert plaats in de Bussiness Club van FC Dordrecht. De Dordtse organisatie Bobby Kinghe heeft een primeur. De Weense band Voodoo Jürgens zal namelijk daar voor de eerste keer buiten Oostenrijk en Duitsland optreden.
Sander de Jonge | 28 oktober 2021 11:07 | Aangepast op 28 oktober 2021 11:07
De band is in Oostenrijk bekend. Het meest recente album ‘S klane Glücksspiel’ is uitgeroepen tot Album van het Jaar tijdens de Amadeus Austrian Music Awards. Hun muziek wordt in het Weense dialect gezongen.

De Oostenrijkers treden niet alleen op, eerst verschijnt de Dordtse nachtburgemeester en stadsdichter Juno op het podium. Daarna wordt het publiek muzikaal opgewarmd door de Duitse popband ‘Euroteuro’.

De organisatie is in handen van het Dordtse Bobby Kinghe, bestaande uit Yvo van der Vat, Alex Oldenziel en Marco van Schaardenburgh. Al vijftig jaar organiseert Bobby Kinghe concerten waarin vooral nieuwe bands de kans krijgen zich te laten zien.

Het concert is gratis, maar er wordt wel een vrijwillige donatie gevraagd. Tickets kunnen via de site Ultra Dordrecht besteld worden.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...