Dordrecht, Netherlands

Concertserie van start met Nieuwjaarscocnert

De nieuwe concertserie van Alisa van Dijk wordt zaterdag 26 januari in de Trinitatiskapel in Dordrecht geopend met een nieuwjaarsconcert.
Aike van den Heuvel | 13 januari 2019 10:26 | Aangepast op 13 januari 2019 10:26
Violiste Alisa van Dijk en organist Adriaan Hoek treden samen op. Tijdens de middag is er een afwisselend en feestelijk programma. Het concert heeft een ongedwongen sfeer, het programma wordt met humor toegelicht.

De deuren van de Trinitatiskapel aan de Vriesestraat 22 staan open vanaf 15:00 uur en het optreden begint om 15:30 uur. De toegang is gratis maar na afloop is, er wel een collecte voor de onkosten.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...