gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crocs' grootste distributiecentrum komt naar Dordt

bd80ff05fc8687aafc27d40bbd3008be

Het officiële startsein voor de bouw van een distributiecentrum van Crocs Europe B.V. op het DistriPark Dordrecht is gegeven. Met een oppervlakte van ongeveer 35.000 vierkante meter wordt de locatie het grootste distributiecentrum van Crocs in Europa.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De komst van de Amerikaanse producent van schoenen en sandalen zorgt voor tussen de 200 en 350 banen. "Dat is goed nieuws voor onze inwoners die graag aan de slag willen in de logistieke dienstverlening", vindt wethouder Burggraaf (Economie).

"Zeker in de huidige economisch onzekere tijden is de voortvarendheid van deze ontwikkeling een zeer positief signaal", zegt Burggraaf. "Het feit dat een aansprekende internationale naam als Crocs kiest voor Dordrecht en de Drechtsteden geeft aan dat we alles in huis hebben om aan de wensen van logistieke bedrijven te voldoen."

Het bedrijf zal de locatie deels gaan gebruiken voor opslag van de webwinkel, maar ook voor bevoorrading van winkelfilialen en de afhandeling van retouren. De oplevering van het distributiecentrum staat gepland voor het voorjaar van 2021.

De wethouder is trots dat een internationaal bedrijf als Crocs voor het DistriPark Dordrecht heeft gekozen. "Zeker in de huidige economisch onzekere tijden is de voortvarendheid van deze ontwikkeling een zeer positief signaal."

Lees ook

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.

Clip0015.MXF.00_38_46_30.Still001

Geen zerk of urn: laatste rustplaats in het groen op nieuw natuurbegraafpark

Begraafplaats Achterambacht opent op 6 juni zijn deuren voor bezoekers die het nieuwe natuurbegraafpark willen bezoeken. “Een ontwikkeling waarmee we ons aanpassen op veranderende wensen van inwoners en bijdragen aan een duurzame en toekomstgerichte invulling van begraafplaats Achterambacht", aldus de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.