gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crocs' grootste distributiecentrum komt naar Dordt

bd80ff05fc8687aafc27d40bbd3008be

Het officiële startsein voor de bouw van een distributiecentrum van Crocs Europe B.V. op het DistriPark Dordrecht is gegeven. Met een oppervlakte van ongeveer 35.000 vierkante meter wordt de locatie het grootste distributiecentrum van Crocs in Europa.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De komst van de Amerikaanse producent van schoenen en sandalen zorgt voor tussen de 200 en 350 banen. "Dat is goed nieuws voor onze inwoners die graag aan de slag willen in de logistieke dienstverlening", vindt wethouder Burggraaf (Economie).

"Zeker in de huidige economisch onzekere tijden is de voortvarendheid van deze ontwikkeling een zeer positief signaal", zegt Burggraaf. "Het feit dat een aansprekende internationale naam als Crocs kiest voor Dordrecht en de Drechtsteden geeft aan dat we alles in huis hebben om aan de wensen van logistieke bedrijven te voldoen."

Het bedrijf zal de locatie deels gaan gebruiken voor opslag van de webwinkel, maar ook voor bevoorrading van winkelfilialen en de afhandeling van retouren. De oplevering van het distributiecentrum staat gepland voor het voorjaar van 2021.

De wethouder is trots dat een internationaal bedrijf als Crocs voor het DistriPark Dordrecht heeft gekozen. "Zeker in de huidige economisch onzekere tijden is de voortvarendheid van deze ontwikkeling een zeer positief signaal."

Lees ook

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Het Zuigkwartet

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met het Dordtse theatergezelschap Het Zuigkwartet. Na de eerdere theatervoorstelling over de bekende Dordtenaar Willie Batenburg richten zij zich nu op een ander bekende Dordtenaar: schrijver en dichter C. Buddingh'.

sophiapolder

Van natuurgebied naar concertlocatie: Sophiapolder beleeft bijzondere muziekavond

Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

IMG_1044

Urenlange storing Brug over de Noord, verkeer moet omrijden

De Brug over de Noord (N915) heeft zaterdagmiddag lange tijd in storing gestaan. Verkeer tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht moest omrijden. Ook hoge scheepvaart kon tijdelijk niet onder de brug door.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”