gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Crowdfunding Beestachtige Kast voor Stadsboerderij Weizigt

01360e145dbcf2496f378f7e8566fa67

Stadsboerderij Weizigt is begin deze maand gestart met een crowdfundingsactie om de 'Beestachtige Kast' binnen te halen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Volgens Alex Teuteberg van Stadsboerderij Weizigt gaat het om een kast met allerlei interactieve spelletjes en puzzeltjes. "Hiermee willen wij een bezoekje aan de Stadsboerderij verrijken", zegt Alex.

Doneren kan via www.voorjebuurt.nl/nl/projects/weizigt2018. Al moet het niet gezien worden als doneren, want er staat een tegenprestatie tegenover. Zo krijg je bij een donatie van €10.- een gratis kopje biologische koffie. Bij hogere donaties moet er gedacht worden aan een reclamebord met je naam erop of een exclusieve rondleiding.

De Beestachtige Kast is een speelse manier om bezoekers alles te vertellen over de boerderij. Een ronddraaiend informatieblok met verborgen vakjes, spelletjes, puzzels die uitnodigt tot aanraken. Doordat kinderen overal aan mogen zitten leren ze tegelijkertijd ook van alles.
b4c9710b8bda2f3283667a2e24f636d4

Lees ook

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

papendrechtsebrugnadezomer

Extreme drukte blijft uit op eerste dag na de zomervakantie met dichte brug

Gehuld in regenpakken, met paraplu’s en capuchons hebben honderden fietsers maandagochtend hun route naar school en werk voor het eerst na de zomervakantie afgelegd met een dichte Papendrechtsebrug. Hoewel extreme drukte werd verwacht, bleef dat bij de pont en Waterbus uit. “Het is nu goed te doen, maar ik heb ook begrepen dat nog niet iedereen deze maandag begonnen is”, zegt burgemeester Nanning Mol.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.