Dordrecht, Netherlands

Cycle for Hope gestart

Al twee ton is er opgehaald met Cycle for Hope, de fietsestafette waarbij er in 48 uur door heel Nederland wordt gefietst. Dat geld wordt gebruikt voor verslavings- en psychische hulp bij Stichting De Hoop. De organisatie hoopt stiekem op nog meer geld, er kan namelijk nog gedoneerd worden.
Peter Tromp | 22 juni 2017 17:28 | Aangepast op 22 juni 2017 17:28
Drie ton is het streefbedrag van de fietstocht, niet alleen hulpverleners en inloophuizen hebben er baat bij. Een deel van het geld wordt gebruikt voor werkplekken waarmee mensen terug de maatschappij in worden geholpen.

Zaterdag komen de tweehonderd deelnemers om 15:00 uur weer aan in Dordrecht, op Dorp De Hoop. In twee dagen hebben ze dan zo'n 1200 kilometer afgelegd. 

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...