Dordrecht, Netherlands

Da Vinci doet mee aan MBO debat

Het Da Vinci-college neemt met haar debatteam deel aan het landelijke MBO Debattoernooi in Amersfoort. Op vrijdag 15 februari treden daar 26 debatteams aan voor de 11e editie van de grootste studentencompetitie binnen het MBO.
Gert van der Steen | 14 februari 2019 12:44 | Aangepast op 14 februari 2019 12:44
Er zal gedebatteerd worden over migratie, emancipatie en vrouwenrechten aan de hand van drie stellingen. Die kunnen op school worden voorbereid, maar de teams horen pas op de dag zelf of ze voor of tegen zijn. Dit staat uiteraard los van hun eigen mening. Ook is er nog een improvisatie-stelling waarop zonder voorbereiding moet worden ingegaan.

In drie ronden wordt uitgemaakt welke twee teams de finale zullen spelen.

In totaal nemen zo’n 200 MBO-ers deel.

Het debattoernooi word gesteund door een aantal ministeries en stichtingen. Organisator is het Nederlands Debat Instituut.

Lees ook

Geen 'burger' of 'worst' meer? Dit bedrijf uit onze streek zoekt nieuwe naam voor vleesvervangers

Een sojaschijf of plantaardig lapje: het zouden zomaar de nieuwe namen kunnen worden voor producten ...

Valk valt uit, Kuijt loopt schorsing op: ‘Misschien moet ik mijn handen vastplakken’

Dirk Kuijt had zich een betere terugkeer bij ADO Den Haag, waar zijn trainersloopbaan begon, voorges...

FC Dordrecht slikt drie tegengoals na rust en verliest bij ADO

FC Dordrecht mocht vrijdagavond een helft hopen op een resultaat bij koploper ADO Den Haag. In het k...

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...