Dordrecht, Netherlands

Daantje beste vegan restaurant van het land

Het Dordtse restaurant Daantje heeft zondag de Vegan Award gewonnen en liet daarmee vijf andere vegan restaurants in het land achter zich. "Een van de zes beste van Nederland vond ik al een eer", vertelt eigenaresse Danielle Vol over het winnen van de prijs.
Maud Kannekens | 30 oktober 2018 17:43 | Aangepast op 30 oktober 2018 17:43
Danielle en haar man startte drieënhalf jaar geleden met het veganistische restaurant en zijn in die tijd al vaker genomineerd voor een prijs. Dit jaar namen ze hem ook mee naar huis.

Volgens de eigenaresse komt dit door hun klanten, zij hebben hen naar de overwinning gestemd. "Niet iedereen die bij ons eet is veganist of vegetariër, ook omnivoren (alleseters) komen langs en worden dan verrast door het eten."&t=36s&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...