Dordrecht, Netherlands

Daantje beste vegan restaurant van het land

Het Dordtse restaurant Daantje heeft zondag de Vegan Award gewonnen en liet daarmee vijf andere vegan restaurants in het land achter zich. "Een van de zes beste van Nederland vond ik al een eer", vertelt eigenaresse Danielle Vol over het winnen van de prijs.
Maud Kannekens | 30 oktober 2018 17:43 | Aangepast op 30 oktober 2018 17:43
Danielle en haar man startte drieënhalf jaar geleden met het veganistische restaurant en zijn in die tijd al vaker genomineerd voor een prijs. Dit jaar namen ze hem ook mee naar huis.

Volgens de eigenaresse komt dit door hun klanten, zij hebben hen naar de overwinning gestemd. "Niet iedereen die bij ons eet is veganist of vegetariër, ook omnivoren (alleseters) komen langs en worden dan verrast door het eten."&t=36s&frags=pl%2Cwn

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...