Dordrecht, Netherlands

Daantje beste vegan restaurant van het land

Het Dordtse restaurant Daantje heeft zondag de Vegan Award gewonnen en liet daarmee vijf andere vegan restaurants in het land achter zich. "Een van de zes beste van Nederland vond ik al een eer", vertelt eigenaresse Danielle Vol over het winnen van de prijs.
Maud Kannekens | 30 oktober 2018 17:43 | Aangepast op 30 oktober 2018 17:43
Danielle en haar man startte drieënhalf jaar geleden met het veganistische restaurant en zijn in die tijd al vaker genomineerd voor een prijs. Dit jaar namen ze hem ook mee naar huis.

Volgens de eigenaresse komt dit door hun klanten, zij hebben hen naar de overwinning gestemd. "Niet iedereen die bij ons eet is veganist of vegetariër, ook omnivoren (alleseters) komen langs en worden dan verrast door het eten."&t=36s&frags=pl%2Cwn

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...