Dordrecht, Netherlands

De Blauwe Brug voor lange tijd dicht

De Blauwe brug, over het Wantij, is de komende 12 weken afgesloten wegens werkzaamheden aan de brug. Fietsers kunnen omrijden langs de N3. Het beton moet worden vervangen zodat de brug beter geschikt voor hulpdiensten om over de brug te kunnen rijden.
Sander de Jonge | 15 september 2021 13:17 | Aangepast op 15 september 2021 13:17

De werkzaamheden zijn nodig om de Staart-Oost beter bereikbaar te maken. Daarvoor heeft de gemeente 1 miljoen euro beschikbaar gemaakt. 27 september wordt het beton verwijderd en vervangen.

Fietsers kunnen in de tussentijd omrijden via het fietspad langs de N3. De omleiding wordt aangegeven via borden. De werkzaamheden duren tot 17 december.

Lees ook: Uit de Wijk: Ernstige hinder dreigt voor fietsers

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...