gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Dordtse Rommelroute staat voor de deur

b48e644be4e9cd4106b5a54f352d5fe8

Het is geen Koningsdag, maar daar lijkt het wel een beetje op. Dordtenaren die vanaf een kleedje of tafeltje voor hun huis hun (oude) spulletjes verkopen. Aanstaande zondag wordt de Dordtse Rommelroute voor de vijfde keer gehouden.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Het idee voor de Dordtse Rommelroute ontstond in 2019: bewoners komen in contact met elkaar, en overbodige spullen krijgen een nieuwe eigenaar. De gemeente zag er wel wat in en gaf groen licht voor het plan van Dordtenaren Marissa en Bianca.

De Rommelroute heeft zich door de jaren heen flink uitgebreid. Inmiddels doen iedere editie ruim 250 adressen mee aan de vlooienmarkt in de binnenstad. Op de website van het evenement is te zien waar je je slag kunt slaan en wat de bewoners zoals aanbieden. De route is 'open' vanaf 09.30 uur en duurt tot 17.00 uur.

Benieuwd hoe de Rommelroute eruit ziet? Twee jaar geleden bezocht cameraman Fokko van der Straaten het evenement en vroeg de bezoekers wat ze zoal hadden gekocht.

Lees meer over:

Lees ook

PSX_20261025_024136

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.