Dordrecht, Netherlands

De Nooijer gooit opstelling FC Dordrecht om voor bekerduel tegen Almere City

FC Dordrecht-trainer Gérard de Nooijer gaat het een en ander veranderen voor het bekerduel tegen Almere City van dinsdagavond. De hoofdtrainer van de schapenkoppen laat in ieder geval tweede doelman Petar Stoskovic starten en zal verder ook wat aanpassingen doen.
Jordy Nijenhuis | 25 september 2018 10:07 | Aangepast op 25 september 2018 10:07
Dat Stoskovic start is niet omdat De Nooijer ontevreden is over eerste doelman Bryan Janssen. "Dat is een afspraak die we hebben gemaakt met de keepers. Verder gaan we wat dingen veranderen, maar dat horen de jongens morgen. Er zullen andere spelers gaan meedoen, omdat ik over sommige niet tevreden ben."

Ommekeer

"Elke wedstrijd die we nu spelen kan de ommekeer betekenen. Als je morgen door kan komen, geeft dat ook vertrouwen richting Sparta en Cambuur. Het schept altijd vertrouwen als je een goed resultaat boekt."

De Nooijer verwacht een sterk Almere. "Ze hebben een uitstekend middenveld, met heel veel ervaring. Ze hebben daar Vossebelt en Loen, en Calcan staat voorin. Ze hebben een degelijke keeper en achterhoede. Ze gaan bij de beste acht eindigen.

Dan moeten wij gaan kijken wat we kunnen ontregelen. Misschien denken ze van Dordrecht staat op de laatste plek, dan kunnen we het rustig aandoen, omdat vrijdag er weer een belangrijke wedstrijd voor de competitie is. Daar moeten wij van zien te profiteren."

Lees ook

Wethouder Rik van der Linden wordt burgemeester Lansingerland

Vertrekkend wethouder Rik van der Linden heeft een nieuwe baan gevonden: hij wordt de nieuwe burgeme...

LIVE: eerste stemmen voor Tweede Kamer uitgebracht

Het stemmen voor een nieuwe Tweede Kamer is begonnen. Vanaf 07.30 tot 21.00 uur zijn woensdag tienta...

Stembureaus geopend: hier kun je op bijzondere locaties je stem uitbrengen

Het is verkiezingsdag en dat betekent dat als je 18-jaar of ouder bent, je mag gaan stemmen voor de ...

Trijnie kreeg te weinig geld voor jeugdzorg, is zij de enige?

Ouders die hulp zoeken voor hun hulpbehoevende kinderen ervaren weinig steun van gemeenten. Sterker ...

Meepraten over verbeteringen in jouw buurt? In deze gemeente is dat binnenkort mogelijk

De gemeente Sliedrecht gaat samen met haar inwoners werken aan het verbeteren van buurten. Door te l...

Ian’s woonkamer heeft échte scheepsmasten: ‘Dit mag niet verloren gaan’

Dordrecht telt honderden monumenten. Van beeldbepalende kerken, tot aan historische woonhuizen. Maar...