gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Nooijer gooit opstelling FC Dordrecht om voor bekerduel tegen Almere City

f7f4d370b86d948227cc46f86f962327

FC Dordrecht-trainer Gérard de Nooijer gaat het een en ander veranderen voor het bekerduel tegen Almere City van dinsdagavond. De hoofdtrainer van de schapenkoppen laat in ieder geval tweede doelman Petar Stoskovic starten en zal verder ook wat aanpassingen doen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Dat Stoskovic start is niet omdat De Nooijer ontevreden is over eerste doelman Bryan Janssen. "Dat is een afspraak die we hebben gemaakt met de keepers. Verder gaan we wat dingen veranderen, maar dat horen de jongens morgen. Er zullen andere spelers gaan meedoen, omdat ik over sommige niet tevreden ben."

Ommekeer

"Elke wedstrijd die we nu spelen kan de ommekeer betekenen. Als je morgen door kan komen, geeft dat ook vertrouwen richting Sparta en Cambuur. Het schept altijd vertrouwen als je een goed resultaat boekt."

De Nooijer verwacht een sterk Almere. "Ze hebben een uitstekend middenveld, met heel veel ervaring. Ze hebben daar Vossebelt en Loen, en Calcan staat voorin. Ze hebben een degelijke keeper en achterhoede. Ze gaan bij de beste acht eindigen.

Dan moeten wij gaan kijken wat we kunnen ontregelen. Misschien denken ze van Dordrecht staat op de laatste plek, dan kunnen we het rustig aandoen, omdat vrijdag er weer een belangrijke wedstrijd voor de competitie is. Daar moeten wij van zien te profiteren."

Lees ook

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

scootmobiel te water

Politie redt vrouw uit sloot na ongeval met scootmobiel

Een vrouw op een scootmobiel is dinsdagmiddag rond 16.30 uur te water geraakt aan de Achterweg in Dordrecht. De bestuurster is door de politie uit het water gered, waarna zij is nagekeken in een ambulance.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

Point Blur_Aug052026_111634

Vrachtwagen ramt lijnbus, ruiten gesneuveld

Een vrachtwagen heeft woensdagochtend een lijnbus geraakt in Papendrecht. Hoewel er wel passagiers in de bus zaten, raakte niemand gewond.