gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Nooijer over Jong Ajax-uit: 'Omschakeling moet goed zijn'

8df443d023934fc3aa48932c1c0ae457

FC Dordrecht speelt vrijdag de eerste uitwedstrijd van het seizoen, bij titelverdediger Jong Ajax. Na de 0-0 tegen Helmond Sport vorige week gaan de Schapenkoppen in Amsterdam opnieuw op jacht naar doelpunten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
"We hebben vorige week iets te veel kansen gemist. Alles zat erin om een goede goal te maken, maar dat hebben we helaas niet gedaan", vertelt trainer Gérard de Nooijer. "Vooral uit de standaardsituaties hebben we te weinig rendement gehaald. Van de twintig corners waren er maar een of twee goed, dus daarom hebben we daar deze week veel aandacht aan besteed."

"We gaan het vrijdag niet open gooien, want Jong Ajax is een goed voetballend elftal", gaat De Nooijer verder. "De omschakeling moet daarom gewoon goed zijn. Aanvallend kunnen we heel veel met onze snelheid maar dan moet die laatste bal wel goed zijn. Verdedigend moet je sowieso scherp blijven, anders word je weggecounterd door Jong Ajax."

Spits Marko Maletić vult De Nooijer aan. "Het lijkt me logisch dat we compact gaan spelen en de ruimtes klein houden. Als we net als vorige week veel kansen creëren komen de goals vanzelf denk ik", aldus de spits.

Lees ook

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

FOTO BOSWACHTER

Nieuwe diersoorten ontdekken en oude plankjes vervangen: dit doet boswachter Wouter

Wandelen door prachtige natuurgebieden, het horen van de geluiden van ijsvogels en het goed controleren van alle paden. Een boswachter is van alle markten thuis en boswachter Wouter Boer moet zelfs een klusjesman in zich hebben. Megan komt er al snel achter dat een boswachter niet alleen maar van de natuur kan genieten, maar dat er veel meer bij komt kijken.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.

opma romy kersten

Ad spreekt Romy Kersten: hoe vergaat het deze jonge ‘godfluencer’?

In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Romy Kersten. Niet-gelovig opgevoed, toch heeft de Dordtse op latere leeftijd gekozen voor de weg van de Heer. En inmiddels verspreidt ze het woord van God aan honderdduizenden volgers op internet.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.

pexels-hitechsas-5772732

Vier jaar cel voor asielzoeker (22) na dubbele poging verkrachting en geweld

De rechter heeft vier jaar cel opgelegd aan een asielzoeker uit Hendrik-Ido-Ambacht die zich wilde vergrijpen aan twee vrouwen in Rotterdam. Dat gebeurde op 28 februari 2026 in de Agniesebuurt en in Schiebroek.