gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Nooijer over Jong Ajax-uit: 'Omschakeling moet goed zijn'

8df443d023934fc3aa48932c1c0ae457

FC Dordrecht speelt vrijdag de eerste uitwedstrijd van het seizoen, bij titelverdediger Jong Ajax. Na de 0-0 tegen Helmond Sport vorige week gaan de Schapenkoppen in Amsterdam opnieuw op jacht naar doelpunten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
"We hebben vorige week iets te veel kansen gemist. Alles zat erin om een goede goal te maken, maar dat hebben we helaas niet gedaan", vertelt trainer Gérard de Nooijer. "Vooral uit de standaardsituaties hebben we te weinig rendement gehaald. Van de twintig corners waren er maar een of twee goed, dus daarom hebben we daar deze week veel aandacht aan besteed."

"We gaan het vrijdag niet open gooien, want Jong Ajax is een goed voetballend elftal", gaat De Nooijer verder. "De omschakeling moet daarom gewoon goed zijn. Aanvallend kunnen we heel veel met onze snelheid maar dan moet die laatste bal wel goed zijn. Verdedigend moet je sowieso scherp blijven, anders word je weggecounterd door Jong Ajax."

Spits Marko Maletić vult De Nooijer aan. "Het lijkt me logisch dat we compact gaan spelen en de ruimtes klein houden. Als we net als vorige week veel kansen creëren komen de goals vanzelf denk ik", aldus de spits.

Lees ook

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

Nona

Nona wilde niet meer leven, maar staat nu midden in het leven: 'Lieve mensen om me heen'

Het leven van de Dordtse Nona verloopt normaal, tot ze haar vijftiende levensjaar bereikt. Zonder duidelijke oorzaak valt ze in een depressie, kort daarop krijgt ze een eetstoornis. Nona wil euthanasie plegen, maar doet nu, zeven jaar na haar eerste depressieve gedachte, levend en wel haar verhaal.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

hendrik ido ambacht

Opnieuw vrouw aangerand door man op fatbike in Hendrik-Ido-Ambacht

In Hendrik-Ido-Ambacht is dinsdagavond opnieuw een vrouw aangerand door een onbekende man op een fatbike. Dat gebeurde rond 21:30 uur langs de Krommeweg. Zeven andere vrouwen zijn in de afgelopen weken in de omgeving ook al betast door iemand op een fatbike, maar nog niemand is aangehouden.

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.