Dordrecht, Netherlands

De Paddenstoel voorlopig nog niet open

Met dit weer spelen bij kinderbadje De Paddenstoel in het verkoelende water zou heerlijk zijn. Helaas, de Gemeente Dordrecht meldt via Facebook dat dit voorlopig nog niet gaat gebeuren. Het seizoen start op 1 mei, tegelijk met het Wantijbad. 
Alka Goos | 18 april 2018 11:11 | Aangepast op 18 april 2018 11:11
Het kinderbadje gaat open wanneer, vanaf 1 mei, de temperatuur 22 graden of hoger is. Dan kan er een frisse duik genomen worden tot 1 oktober. 

Tijdens deze warme dagen wordt er geadviseerd op te passen met zwemmen in open water. Door het grote temperatuur verschil is er grote kans op verkramping en onderkoeling.

Lees ook

Ben Corino brengt eerst plaat uit; O Schapenkop…..

Oh Denneboom, Oh Denneboom, maar dan op z'n Dordts. Dan krijg je natuurlijk O Schapekop, O Schapekop...

Lokale cadeautjes worden bezorgd met de tax

De gemeente Dordrecht komt samen met Dordrecht Marketing en de POBD met extra initiatieven om ondern...

Te veel gasten negeren bezoekregel, ziekenhuis neemt maatregelen: ‘Discussiëren kost veel tijd en energie’

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat gasten die de bezoekregeling negeren niet meer toelaten tot he...

Blij met de boosterprik op tweede kerstdag: 'Een mooi kerstcadeautje'

Geen bezoekje aan de meubelboulevard, dit jaar op tweede kerstdag en ook naar het Kerstcircus zit er...

Dit zijn de maatregelen rondom oud en nieuw

Net als vorig jaar is er komende jaarwisseling weer een aantal maatregelen getroffen. Ook al verschi...

Beperkte kans op overlast door hoge waterstand woensdagavond

Het rivierwater rondom het eiland van Dordrecht is hoger dan gebruikelijk, meldt gemeente op Faceboo...