gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers en het verhaal van de Portugese puntenpakker

aa14b28385ead97a74c07a60553c93da

Wie anders dan Celton Biai staat deze week in de spotlights van De Plucheplakkers. De Portugese doelman ontwikkelt zich in razendsnel tempo bij FC Dordrecht en had een enorm aandeel in de 0-1 zege bij Helmond Sport.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Al had die zege ook ruimer gekund en gemoeten, concluderen voetballiefhebber Sjoerd de Vos, AD-sportjournalist Arco Bomgaars en Corrado Francke namens RTV Dordrecht. Toch prijzen ze de vechtlust van het elftal van Melvin Boel bij de 'Kattenmeppers'. Want een voorsprong zo lang vasthouden, is ook een kwaliteit.

Komende vrijdag is Roda JC te gast in het M-Scores Stadion. Jarenlang was de huidige nummer acht een angstgegner voor FC Dordrecht, maar dit seizoen zo wisselvallig als het weer. Arco vertelt meer over de prestaties van de Limburgers en Corrado somt een paar spelers op om rekening mee te houden.

Ook krijgen debutanten Lawson Sunderland en Tom Sanne - inclusief enkele familieleden - een eervolle vermelding. Daarna krijgt Elisa Kuster (al wat langer aan de Krommedijk te vinden dan Sunderland en Sanne) ruim baan voor haar monoloog, deze keer met de welbekende Jan van Nieuwenhoven in de hoofdrol.

De Plucheplakkers beloven je één ding: ook aflevering 70 is weer een topshow!

Beluister de aflevering hieronder.

Lees ook

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

foto ongeluk def

Automobilist ramt parkeerautomaat en rijdt tuin van theater in

Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.

boodschappenpexels

Winkels in Hendrik-Ido-Ambacht kunnen vanaf komende zondag open

De gemeenteraad van Hendrik-Ido-Ambacht heeft donderdag ingestemd met het voorstel om de opening van winkels op zondag toe te staan van 10.00 tot 18.00 uur. De aangepaste Winkeltijdenverordening gaat meteen in.

ONTVOERING WEBSITE FOTO

Twee mannen vast na gijzeling, mogelijk verband met inbeslagname drugs

De politie heeft twee mensen opgepakt op verdenking van een gijzeling van een man in een flat in Zwijndrecht. Het gaat om twee mannen van 18 en 19 jaar oud, uit Papendrecht en Rotterdam.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.