Dordrecht, Netherlands

De Pul blijft toch open

Café De Pul mag open blijven. Dat heeft de rechtbank Rotterdam vandaag bepaald. Het café aan de Grote Spuistraat moest eigenlijk morgen de deuren voor een half jaar sluiten. 
Alka Goos | 18 januari 2017 13:23 | Aangepast op 18 januari 2017 13:23
Burgemeester Brok besloot de kroeg te sluiten na een reeks incidenten waar onder andere harddrugs bij betrokken waren. "Ik heb niks verkeerds gedaan", vertelt Coby Tijssen, de eigenaresse. "We kwamen met een hoop goede alternatieven en argumenten. Je weet gewoon niet wat je klant allemaal in zijn zak heeft, dat is toch een taak van de politie."

Hoe het nu verder gaat weet de eigenaresse niet precies. "Wij gaan dus gewoon door en kijken hoe het verder gaat. Al 37 jaar werk ik keihard om mijn zaak open te houden."

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...