Dordrecht, Netherlands

Dealers gepakt in centrum

De politie heeft woensdag een 36- en 38-jarige inwoners van Dordrecht aangehouden voor het dealen van drugs, ook een 33-jarige man zonder vaste verblijfplaats is aangehouden.
Robert van Loon | 2 februari 2019 15:20 | Aangepast op 2 februari 2019 15:20
De gemeente, handhaving en politie zijn al enkele maanden bezig met het bestrijden van overlast, onder meer met extra aanwezigheid van agenten, cameratoezicht en de inzet van een narcoticateam. Volgens de politie neemt de overlast in het gebied rond het Vrieseplein en de Johan de Wittstraat af, doel van de acties is het vergoten van het veiligheidsgevoel.


Bij een controle donderdag zijn enkele hangende personen gecontroleerd, ook werd een bekende dealer gecontroleerd en weggestuurd.

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...