gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deel van kantine voetbalclub Amstelwijck gesloten

446fad804b2f206c53cfe9be719ba459

De bovenverdieping van de kantine van voetbalclub Amstelwijk is door de gemeente de komende zes maanden gesloten. Er zouden illigale pokerwedstrijden gehouden zijn. De verhuurder zegt hier niets van te weten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De kantine op de begane grond wordt gebruikt door een denksportvereniging. De bestuurskamer boven zou verhuurd zijn aan een dartvereniging, dat bleek achteraf dus niet waar te zijn.


“Zes weken geleden werd ik gebeld om de deur te openen voor politie. Ik had de sleutel niet dus werd er een slotenmaker gebeld. Zodra we naar binnen konden bleek hier niet gedart te worden maar er stonden vier of vijf poker tafels.” Vertelt Wim Scharlo, beheerder van het pand.


De voetbalkantine en bestuurskamer zijn al een lange tijd niet in gebruik maar het gebouw is wel nodig voor de andere verenigingen op het terrein. Alle stroom van onder andere de tennisvereniging komt vanuit de voetbalkantine.

Voorlopig maakt Scharlo zich niet druk, er zijn plannen om in 2020 te verhuizen.

Lees ook

Wim van der Kruijff toeslagen

‘Oh nee hè, niet weer’: voorzitter GR Sociaal geschrokken van mogelijke fraude

“Oh nee hè, niet weer”, dacht voorzitter van GR Sociaal Wim van der Kruijff toen hij te horen kreeg dat er mogelijk miljoenenfraude was gepleegd. Dat gebeurde binnen het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Woensdag werd bekend dat als gevolg hiervan twee werknemers, van wie één vaste kracht, zijn ontslagen.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

foto onbeheerde tas

Stationshal Dordrecht tijdelijk dicht na vondst onbeheerde tas

De stationshal in Dordrecht is dinsdagmiddag tijdelijk afgezet geweest. Dit gebeurde na een melding van een onbeheerde tas. Een explosievenexpert kwam ter plekke voor onderzoek, maar in de tas zat niets bijzonders.

Natasja buschauffeur verhaal foto

Voor buschauffeur Natasja is staken voor sociale zekerheid belangrijk: ‘Best pittig’

De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.