gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Deel van kantine voetbalclub Amstelwijck gesloten

446fad804b2f206c53cfe9be719ba459.jpg

De bovenverdieping van de kantine van voetbalclub Amstelwijk is door de gemeente de komende zes maanden gesloten. Er zouden illigale pokerwedstrijden gehouden zijn. De verhuurder zegt hier niets van te weten.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
De kantine op de begane grond wordt gebruikt door een denksportvereniging. De bestuurskamer boven zou verhuurd zijn aan een dartvereniging, dat bleek achteraf dus niet waar te zijn.


“Zes weken geleden werd ik gebeld om de deur te openen voor politie. Ik had de sleutel niet dus werd er een slotenmaker gebeld. Zodra we naar binnen konden bleek hier niet gedart te worden maar er stonden vier of vijf poker tafels.” Vertelt Wim Scharlo, beheerder van het pand.


De voetbalkantine en bestuurskamer zijn al een lange tijd niet in gebruik maar het gebouw is wel nodig voor de andere verenigingen op het terrein. Alle stroom van onder andere de tennisvereniging komt vanuit de voetbalkantine.

Voorlopig maakt Scharlo zich niet druk, er zijn plannen om in 2020 te verhuizen.

Lees ook

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.