Dordrecht, Netherlands

Definitief geen podium op Scheffersplein

Op Scheffersplein lijkt definitief geen podium te komen tijdens Big Rivers. Het bestuur van het gratis festival is niet ingegaan op de uitnodiging van Dordts Genoegen om tot een compromis te komen. Dat zegt Marcel Visser van het Dordtse restaurant.
Carlijn Kruidhof | 20 juni 2017 11:29 | Aangepast op 20 juni 2017 11:29
"Dit is precies hoe ik het vanaf het begin heb ervaren: ze geven geen centimeter mee", zegt Visser. "Ze willen niet dat wij zelf de glazen kopen. Voor mij geeft dat aan dat het niet om het milieu gaat, maar om het verdienmodel."
Vorige week liet de ondernemer van het restaurant weten dat hij nog altijd open staat voor onderhandelingen met Big Rivers, om alsnog een podium op het Scheffersplein te zetten. 

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...