Dordrecht, Netherlands

Degelijke oliebollen in Dordt te koop

Dordtse oliebollenbakkers imponeren niet in de jaarlijkse oliebollentest van het AD. De oliebollen van drie bakkers, Bakkerij van Herk, Gebakkraam Reemer en Ron's Gebakkraam, zijn getest en belanden respectievelijk op plaats 56, 62 en 121 in de lijst van 160.
Petra Scheurwater | 28 december 2016 11:38 | Aangepast op 28 december 2016 11:38
Vooral Ron's Gebakkraam op de Spuiboulevard moet zich zorgen maken volgens de test, zijn oliebollen hebben volgens de deskundigen 'een vette korst' en 'happen niet lekker weg'. 

Bakkerij van Herk (Riouwstraat) en Gebakkraam Reemer (Bieshof) maken wel degelijke oliebollen, zij krijgen allebei een voldoende, een 7 en een 6,5, voor hun baksels. 

Lees ook

Scheepsbouwer Damen in de problemen, krijgt 270 miljoen staatssteun

Het kabinet trekt 270 miljoen euro uit om scheepsbouwer Damen uit de acute financiële problemen te h...

Nog steeds geen duidelijkheid voor schietvereniging: ‘Hadden we wel verwacht’

De toekomst van schietvereniging Wilhelm Tell in Alblasserdam blijft langer onzeker. De gemeenteraad...

Super schattig! Op deze kinderboerderij krioelt het van de pasgeboren biggetjes

Bij parkboerderij Kiboe-hoeve in Zwijndrecht zijn deze week maar liefst achttien landvarken biggetje...

Brandweer uitgerukt voor keukenbrand

Hulpdiensten zijn dinsdagavond uitgerukt voor een incident in een woning aan de Brooshooftstraat in ...

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...