gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Derde Boerendag editie 2018

755e751e6b20898f9d6c2be34794f86b

Voor de derde keer wordt in Dordrecht de Boerendag georganiseerd op het terrein van de Paardenmelkerij aan de Nieuwe Merwedeweg 2. En wel op zaterdag 1 september.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Tijdens deze dag zijn er veel demonstraties en oude ambachten te zien waarbij het boeren- en buitenleven centraal staat. Er zijn ruim 60 kramen met informatie gerelateerd aan dit onderwerp en aan natuur, voeding, dieren en het boeren- en buitenleven.

Naast een papegaaien- en een roofvogelshow kan je zien hoe vroeger werd geploegd met paarden en de schaapherder met zijn hond de schapen bij elkaar dreef. Verder zijn er een hoefsmid, een paardentandarts en een glasblazer. Naast bijvoorbeeld de klompenmaker, de wasvrouw, de stoelenmatter en de strovlechter zijn er nog vele andere oude ambachten te zien. Er is ook een programma met onder andere een kür op muziek, voltige en carrousel rijden met paarden. Kinderen kunnen een ritje op een pony of ezel maken en beleven hoe hun leeftijdgenootjes vroeger speelden en nog veel meer.

Het terrein is 1 september 2018 a.s. van 10.00 tot 17.00 uur open.


Entree is € 5, en € 2,50 voor kinderen tot 12 jaar.

Lees ook

2609066002

Auto zwaar beschadigd na crash; twee mannen met alcohol op zeggen niet te hebben gereden

Een auto is afgelopen weekend zwaar beschadigd geraakt bij een eenzijdig ongeval in Hardinxveld-Giessendam. De politie trof bij de auto twee mannen aan die onder invloed waren van alcohol, maar beiden verklaarden niet te hebben gereden.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

PSX_20260916_115012

Kleine brand in gevangenis door aangebrand eten in magnetron

De brandweer is woensdagochtend korte tijd in actie geweest voor een brand in de Dordtse gevangenis. In een cel zorgde aangebrand eten in een magnetron voor rookontwikkeling.

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.

concert grote kerk

Benefietconcert voor restauratie ramen Grote Kerk: ‘Het is de huiskamer van de stad’

De Grote Kerk wordt deze zaterdag tijdens Open Monumentendag omgetoverd tot een spectaculaire concertzaal vanwege een benefietconcert. De opbrengst gaat naar de restauratie van de glas-in-loodramen. “Het is klassiek, maar het heeft wel iets wat iedereen mooi vindt”, zegt Arno de Ligt, bestuurslid van de Vrienden van de Grote Kerk.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.