Dordrecht, Netherlands

Deze lopers halen 27-duizend euro op voor het goede doel

Team 293 Steamwork met de cheque MerweRTV/Streekomroep 56
Ze gingen als een van de laatste teams over de finish van de Roparun, maar toen hadden de lopers van Team 293 Steamwork eigenlijk hun feestje al gehad. In thuisbasis Hardinxveld-Giessendam werden ze feestelijk binnengehaald en in het zonnetje gezet. "Geweldig al die aandacht!"
MerweRTV | Redactie Streek 56 | 10 juni 2025 15:30 | Aangepast op 10 juni 2025 15:24
Vlaggetjes, muziek en een grote toeloop van publiek. Honderden lopers doorkruisen het dorp, als slotstuk van de 34e Roparun. Ze hebben dan al honderden kilometers in de benen, waarbij geld opgehaald wordt voor het goede doel: verschillende organisaties die het leven van mensen met kanker dragelijker proberen te maken.

Team 293 Steamwork is enkele dagen eerder vertrokken vanuit Enschede en na een route van bijna 500 kilometer aangekomen in het thuisdorp. Daar wacht hen een mooi en warm welkom en wordt bekend gemaakt hoeveel geld ze bij elkaar gelopen hebben: 27.013 euro staat er op een grote cheque die wordt onthuld.

"Fantastisch", vertelt één van de vrijwilligers van het loopteam. "Al die vrijwilligers die hebben meegeholpen om alles zo mooi te versieren in de avonduren en overdag. Mensen die langs bedrijven zijn gegaan om ook vlaggetjes op te hangen. Het is zo een hele mooie doorkomst geworden!"

Bekijk ook de doorkomst via ons YouTube-kanaal.

Lees meer over:

Roparun|

Lees ook

Ziekenhuismedewerkers onderweg naar Roparun, voor velen de laatste keer

Medewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis zijn onderweg naar hun veertiende Roparun-avontuur....

Ritjes in flitsende bolides leveren ruim tienduizend euro op voor Roparun

Autoliefhebbers, carspotters en een lange rij om een ritje in een bolide te maken. Dat gebeurde afge...

Teams uit de streek laten zien wat ze waard zijn in Roparun

De 33e editie van de Roparun, het jaarlijkse estafetteloopevenement, zit er weer op. Meer dan 200 te...

RoPaRunteam Albert Schweitzer haalt recordbedrag op voor goede doel

Tijdens de open dag van de RoPaRun werden op zaterdag 28 oktober de drie teams met de hoogste opbren...

Deze week in Eilandleven: a tribute to Bowie en Roparun 2023

Deze zomer kun je in het programma Eilandleven iedere donderdag genieten van extra opnames die wij g...

Bijna vier miljoen euro opgehaald tijdens Roparun 2023

De duizenden deelnemers die tijdens Pinksteren deelnamen aan de jaarlijkse Roparun hebben bijna vier...