Dordrecht, Netherlands

Directeur Nationaal Onderwijsmuseum met pensioen

Directeur Tijs van Ruiten van het Nationaal Onderwijsmuseum gaat per 1 januari 2019 met vervroegd pensioen. Als 57-jarige wil hij zijn tijd aan andere projecten besteden.
Dennis Koorevaar | 31 oktober 2018 10:20 | Aangepast op 31 oktober 2018 10:20
Op dit moment is de directeur door ziekte niet in het museum aan het werk. Het is niet bekend of hij voor zijn pensionering nog in het museum terug aan het werk gaat. Zijn werkzaamheden worden tot die tijd waargenomen door adjunct-directeur Petra Reijnhoudt.

Het museum is Van Ruiten dankbaar om de enorm enthousiaste en energieke wijze waarop hij het museum gedurende een lange periode heeft geleid en uitgedragen. Op een nog te bepalen moment wil het Onderwijsmuseum in besloten kring afscheid van hem nemen.

Wie Van Ruiten als directeur opvolgt is nog niet bekend.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...