Dordrecht, Netherlands

Dochters van Dordrecht

Jacqueline van den Bergh organiseert een inspiratie-avond over het project ‘Dochters van Dordrecht’. Die wordt op woensdag 5 september gehouden in de Blauwe Kamer van de bibliotheek.
Gert van der Steen | 30 augustus 2018 13:17 | Aangepast op 30 augustus 2018 13:17
In deze bijeenkomst wordt o.a. besproken wie als ‘Dochter van Dordrecht’ in aanmerking zou kunnen komen.
 

Als coördinator van het project leidt Jacqueline van den Bergh de avond in en geeft er informatie over.

Datzelfde doet Hans Berrevoets over ’Zonen van Dordrecht’, dat dit jaar aan de orde is.

Simone Beunke vertelt namens de gemeente over mogelijkheden voor subsidie van activiteiten in het kader van het project.

Daarna begint de brainstormsessie met voorstellen voor vrouwen die voor ‘Dochters van Dordrecht’ in aanmerking zouden kunnen komen en over activiteiten in 2019.

De bijeenkomst begint om 19.30 uur.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...