Dordrecht, Netherlands

Dochters van Dordrecht

Jacqueline van den Bergh organiseert een inspiratie-avond over het project ‘Dochters van Dordrecht’. Die wordt op woensdag 5 september gehouden in de Blauwe Kamer van de bibliotheek.
Gert van der Steen | 30 augustus 2018 13:17 | Aangepast op 30 augustus 2018 13:17
In deze bijeenkomst wordt o.a. besproken wie als ‘Dochter van Dordrecht’ in aanmerking zou kunnen komen.
 

Als coördinator van het project leidt Jacqueline van den Bergh de avond in en geeft er informatie over.

Datzelfde doet Hans Berrevoets over ’Zonen van Dordrecht’, dat dit jaar aan de orde is.

Simone Beunke vertelt namens de gemeente over mogelijkheden voor subsidie van activiteiten in het kader van het project.

Daarna begint de brainstormsessie met voorstellen voor vrouwen die voor ‘Dochters van Dordrecht’ in aanmerking zouden kunnen komen en over activiteiten in 2019.

De bijeenkomst begint om 19.30 uur.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Lees ook

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...