In een woning aan de Jan Vethkade is vanochtend een overleden kind gevonden.
In een huis aan de #JanVethkade #Dordrecht is vanochtend een overleden minderjarige gevonden. Een man in de woning is aangehouden 1/2— Politie Rotterdam eo (@Politie_Rdam) 1 maart 2017
In een huis aan de #JanVethkade #Dordrecht is vanochtend een overleden minderjarige gevonden. Een man in de woning is aangehouden 1/2
De politie doet onderzoek naar de omstandigheden #JanVethkade #Dordrecht 2/2— Politie Rotterdam eo (@Politie_Rdam) 1 maart 2017
De politie doet onderzoek naar de omstandigheden #JanVethkade #Dordrecht 2/2
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
FC Dordrecht is het seizoen 2026/2027 vrijdagavond begonnen met een zege op Jong Ajax. De ploeg van trainer Paul Nuijten kwam razendsnel op achterstand, maar na een kwartier stond het al 2-1. Die voorsprong werd niet meer uit handen gegeven.
Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.
Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.
De brugklep van de Papendrechtsebrug is onderweg naar de sloop. Wie tussen 8.00 uur en 9.00 uur vanuit Dordrecht, Papendrecht of Zwijndrecht richting de Beneden Merwede keek, ving mogelijk een blik op van het transport.
Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.
Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.