Een trein is zondagmiddag in botsing gekomen met een auto op het spoor tussen Arkel en Leerdam. Dat schrijft RTV Rijnmond. Daarbij is een dode gevallen.
Redactie Streekomroep | 26 juni 2026 18:00
Redactie Streekomroep | 25 juni 2026 12:00
Redactie Streekomroep | 17 juni 2026 10:30
De gemeente Sliedrecht geeft horecagelegenheden de mogelijkheid om hun zaak langer open te houden tijdens wedstrijden van het Nederlands elftal op het WK in Amerika, Canada en Mexico. Oranje speelt onder meer tegen Tunesië pas om 01.00 uur 's nachts, waardoor de wedstrijd pas ver na de normale sluitingstijd is afgelopen. Toch staat nog niet iedere uitbater te springen om langer open te blijven.
Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.
Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.
Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.
'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.
museum
Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.