gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dodelijke steekpartij Dordtse voetballer in Opsporing Verzocht

c40bf18fd328657b2229bd482ad23df1

Het tv-programma Opsporing Verzocht besteedt dinsdagavond opnieuw aandacht aan de steekpartij in Breda begin november, waarbij de 23-jarige Paul Pluijmert uit Dordrecht om het leven kwam. De politie is nog op zoek naar enkele belangrijke getuigen.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Pluijmert was eerste elftalspeler bij de Dordtse voetbalclub DFC. Hij was op 4 november met vrienden een avondje uit geweest. Op de Adriaan van Bergenstraat ging het vervolgens mis en werd hij neergestoken.

Na de steekpartij werd een zoektocht in gang gezet naar de dader. Een 36-jarige verdachte is vervolgens aangehouden. Deze man mishandelde volgens de politie vóór de fatale steekpartij een 18-jarige Dordtenaar.

De politie is in dit verhaal echter nog op zoek naar enkele mensen, die kort voor en na de steekpartij contact hebben gehad met de verdachte. Op beelden van beveiligingscamera's zijn getuigen te zien die tijdens het fatale incident in de buurt waren. Het gaat onder meer om inzittenden van een witte Fiat 500.

Lees ook

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

maarten

Inwoners verwelkomen Maarten van der Weijden in Nieuwpoort tijdens zwemtocht

Maarten van der Weijden (45) heeft op zijn laatste grote zwemtocht ook onze streek kort aangedaan. De voormalig olympisch kampioen kwam donderdagmiddag rond 16:30 uur aan in Nieuwpoort, waar hij door een grote groep mensen werd opgewacht.

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

gebroedersdewitt

Tientallen mensen herdenken moord op gebroeders De Witt: 'Hun nalatenschap ook nu nog van betekenis'

Tientallen belangstellenden hebben donderdagavond de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt bijgewoond op de Visbrug in Dordrecht. Het was de tiende keer dat stil werd gestaan bij deze gebeurtenis, die al in 1672 plaatsvond.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.