gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dodelijke steekpartij Dordtse voetballer in Opsporing Verzocht

c40bf18fd328657b2229bd482ad23df1

Het tv-programma Opsporing Verzocht besteedt dinsdagavond opnieuw aandacht aan de steekpartij in Breda begin november, waarbij de 23-jarige Paul Pluijmert uit Dordrecht om het leven kwam. De politie is nog op zoek naar enkele belangrijke getuigen.

Aike van den Heuvel |  | Aangepast op
Pluijmert was eerste elftalspeler bij de Dordtse voetbalclub DFC. Hij was op 4 november met vrienden een avondje uit geweest. Op de Adriaan van Bergenstraat ging het vervolgens mis en werd hij neergestoken.

Na de steekpartij werd een zoektocht in gang gezet naar de dader. Een 36-jarige verdachte is vervolgens aangehouden. Deze man mishandelde volgens de politie vóór de fatale steekpartij een 18-jarige Dordtenaar.

De politie is in dit verhaal echter nog op zoek naar enkele mensen, die kort voor en na de steekpartij contact hebben gehad met de verdachte. Op beelden van beveiligingscamera's zijn getuigen te zien die tijdens het fatale incident in de buurt waren. Het gaat onder meer om inzittenden van een witte Fiat 500.

Lees ook

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

Fotopersburo Busink politieautos

Agent gewond nadat automobilist inrijdt op politieauto's

Een automobilist is vrijdagochtend ingereden op politieauto’s in Papendrecht. Een agent is daarbij gewond geraakt, meldt de politie.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.